Dajemy Ci 100% bezpieczeństwa

Ochrona elektroniczna obiektów

Ochrona,którą oferujemy polaga na całodobowym monitorowaniu systemu alarmowego zainstalowanego w obiekcie. W zależności od zastosowanego systemu alarmowego,czujek itp. istnieje możliwość monitorowania różnorodnych zdarzeń.

W chwili obecnej systemy zabezpieczeń elektronicznych typu alarm czy monitoring są nieodzownym elementem wkomponowanym w naszą rzeczywistość.
System alarmowy zapewnia bezpieczeństwo mieniu, pracownikom oraz osobom przebywającym na obiekcie. Musimy oswoić się z myślą, że system elektronicznej ochrony jest nieodzowną częścią utrzymania bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego komfortu życia, pracy, snu i codziennego spokoju.
Ogromny postęp w elektronice daje nam możliwość skorzystania z nieznanych dotychczas udogodnień- jest to niezliczona ilość elektronicznych możliwości.

W przypadku załączenia się systemu alarmowego i uruchomienia alarmu otrzymujemy natychmiast taką informację, gdzie dyżurny Agencji Ochrony Kuśpa s.j. niezwłocznie wysyła załogę patrolowo-interwencyjną, która sprawdza powód alarmu, awarii, usterki i podejmuje natychmiastowe działania w tym kierunku.